SOLIDARNI Z UKRAINĄ - KONTYNUUJEMY ZBIÓRKĘ!!!

Opublikowano: 2022-09-25 19:16, Numer artykułu: 50696
Kontynuujemy zbiórkę dla uchodźców z Ukrainy i osób walczących na froncie!
Przed przystąpieniem do zbiórki bardzo prosimy o zapoznanie się z aktualną listą potrzeb.
1. NAJBARDZIEJ POTRZEBNE SĄ:
- bielizna damska, męska i dziecięca,
- obuwie,
- klapki,
- chemia do prania (proszki, płyny do płukania itp.),
- latarki z bateriami w środku, baterie, powerbanki (naładowane!), przedłużacze, termosy i kubki termiczne,
- zapałki i zapalniczki,
2. ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy, żywność instant (zupki chińskie, owsianki do zalania wrzątkiem itp.).
3. KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, dezodoranty, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
4. ŚRODKI OPATRUNKOWE: zwłaszcza na zranienia i oparzenia, koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.
UWAGA! Nie przyjmujemy już odzieży!
Bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca! ????????