SOLIDARNI Z UKRAINĄ!!!

Opublikowano: 2022-09-25 19:19, Numer artykułu: 50216

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, Sympatycy XIII LO!

W obliczu tego, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów, nie wyobrażamy sobie pozostać obojętni. Nasza szkoła pragnie włączyć się w pomoc uchodźcom z Ukrainy i pomóc osobom, dla których Bydgoszcz i okolice w najbliższym czasie staną się nowym domem. W związku z tym organizujemy zbiórkę rzeczową, pragnąc odpowiedzieć na ich najpilniejsze potrzeby.
Zbieramy:
- żywność długoterminową,
- środki higieny osobistej (kosmetyki, pieluchy, podpaski, chusteczki nawilżane, pasty i szczoteczki do zębów…),
- środki czystości (mydła, żele pod prysznic, szampony, kosmetyki codziennego użytku),
- odzież, w szczególności damską i dziecięcą,
- zabawki, pluszaki, kolorowanki dla dzieci,
- ręczniki, koce, karimaty, prześcieradła, śpiwory,
- materiały opatrunkowe, rękawiczki, maseczki, apteczki.

Wiemy, że w obliczu wielkiej tragedii, która dzieje się na naszych oczach, możemy liczyć na Wasze wsparcie i razem pomóc choć kilku potrzebującym!
Dary możecie zostawiać od poniedziałku w salach 202, 204 oraz 206. Już dziś z całego serca dziękujemy!