ANDRZEJKI W XIII

Opublikowano: 2022-09-25 19:31, Numer artykułu: 47167
"Andrzejki na wesoło" to hasło towarzyszyło naszym uczniom 30 listopada. Zgodnie z zachętą pani Ewy Nalazek-Kontnej oraz pani Emilii Pawłowskiej wszyscy chętni mogli wykazać się kreatywnością i przebrać się w dowolne kostiumy.
Tego dnia odbyły się wróżby andrzejkowe. Nasi uczniowie chcieli poznać swoją przyszłość i sprawdzić co ich czeka. Wróżbami koordynowała pani Emilia- "Inspektor budowlany". Uczniowie mieli możliwość poznać imię swojej ukochanej lub ukochanego, dowiedzieć się jaki wybiorą zawód oraz sprawdzić czy los im będzie sprzyjać.
Czy wróżby się spełnią, przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy ????
                                                                                                                                                                                         Emilia Pawłowska
                                                                                                                                                                                         Ewa Nalazek-Kontna