Komunikat w związku z zagrożeniem koronawirusem

Czytaj więcej!

WAŻNY KOMUNIKAT!

Na podstawie §8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433) mając na względzie prewencję z uwagi na zagrożenie związane z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19, z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania, zawieszeniu ulega bezpośrednie przyjmowanie interesantów w XIII Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy.
Wszelkie pilne sprawy można załatwiać za pośrednictwem poczty email lo13@edu.bydgoszcz.pl, listownie lub telefonicznie 52 3430 550 ( w godz. 8.00 – 12.00).
Dyrektor szkoły : Małgorzata Kryś.

Czytaj więcej!

KOMUNIKAT: Urząd Marszałkowski-zajęcia internetowe!

Szanowni Państwo – nauczyciele i uczniowie,
Urząd Marszałkowski, od godziny 12.00 w poniedziałek, uruchomi Kujawsko-Pomorską e-Szkołę. Wykłady prowadzone będą dla uczniów klas ósmych i maturzystów. Zachęcam do korzystania z tej formy powtarzania materiału.
Adres: www.edupolos.pl lub www.kujawsko-pomorskie.pl
Dyrektor szkoły : Małgorzata Kryś.

Czytaj więcej!

WAŻNY KOMUNIKAT !

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 /Dz.U.2020.493/ z dniem 25.03.2020 obowiązuje zmieniony sposób kształcenia, w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania XIII LO, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19....

Czytaj więcej!

UWAGA MATURZYŚCI!

Czytaj więcej!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Czytaj więcej!

Dzień Ojca

Czytaj więcej!

"Młodzi w akcji - kreatywne wyzwania".

Czytaj więcej!

Dzień Dobrych Uczynków

Czytaj więcej!

Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców z Okazji 100 Rocznicy Powrotu Bydgoszczy do Macierzy

Czytaj więcej!