WAŻNY KOMUNIKAT !

Opublikowano: 2022-12-11 14:18, Numer artykułu: 23143

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania  jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 /Dz.U.2020.493/ z dniem 25.03.2020 obowiązuje zmieniony sposób kształcenia,  w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania XIII LO, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  i zwalczaniem COVID-19.

Szczegółowy zakres zmian w organizacji zmienionej formy nauczania zawarte zostały w poniższych załącznikach.

W tym trudnym czasie dla nas wszystkich liczę na współpracę, wytrwałość  i odpowiedzialność każdego z nas (Nauczyciela – Ucznia – Rodzica ) za efekty naszej pracy. Jestem przekonana, że po pokonaniu pierwszych trudności i problemów uda nam się zorganizować to nauczanie tak, aby straty dla uczniów były jak najmniej dotkliwe.

Szczególną prośbę kieruję do Maturzystów.

Dla Was to szczególnie ważny, ale też  bardzo trudny czas  w Waszym życiu. Proszę korzystajcie z każdej formy pomocy nauczycieli, którzy są  gotowi do wspierania Was na miarę możliwości w obecnej sytuacji.

W przypadku konieczności wprowadzenia zmian, które mogłyby wpłynąć na jakość takiego nauczania proszę o przekazywanie informacji do nauczycieli, wychowawców lub do dyrektora, na adres email szkoły z dopiskiem „Zdalne nauczanie XIII LO”

Małgorzata Kryś

ZAŁĄCZNIKI ODNOŚNIE ORGANIZACJI ZAJĘĆ W XIII LO NA DOLE DO POBRANIA.