Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców z Okazji 100 Rocznicy Powrotu Bydgoszczy do Macierzy

Opublikowano: 2020-09-09 19:14, Numer artykułu: 21310

W dniu 28.02.2020r.uczniowie XIII Liceum Ogólnoksztalcącego  im. gen. Józefa Hallera uczestniczyli w szkolnym Turniej Piłki Nożnej Chłopców. W ten sposób została uczczona  100 Rocznica  Powrotu Bydgoszczy do Macierzy.W pierwszym etapie chłopcy klas I-III rywalizowali w rozgrywkach z piłki nożnej, w kolejnych etapach rywalizacji do wyboru bedą inne dyscypliny sportowe z zakresu gier zespołowych. W Turnieju brały  udział  4 zespoły, czas gry 10X2, system rozgrywek - każdy z każdym. Uczniowie rywalizowali w poszanowaniu zasad gry fair play, zacięcie i chęć udowodnienia kto jest lepszy towarzyszyło do ostatniego gwizdka. Ten etap zakończył się zwycięstwem klasy III a,b--miejsce I, miejsce II-- klasa Ic, miejsce III --klasa Ia,d, miejsce IV --klasa IIa.

Pierwszy  turniej  za nami, teraz czas na refleksje i mobilizację do kolejnego etapu rozgrywek.

Tomasz Polak