DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ-14.10.2021 r.

Opublikowano: 2022-09-25 19:43, Numer artykułu: 44648

Dziś wyjątkowy dzień dla całej społeczności szkolnej - Dzień Edukacji Narodowej. Choć potocznie jest zwany Dniem Nauczyciela, tak naprawdę to święto nas wszystkich - wszystkich, bez których szkoła nie mogłaby istnieć.
Właśnie dlatego składamy serdeczne życzenia wszystkim, którzy tworzą naszą szkołę - Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, uczniom i rodzicom. Dziękujemy, że RAZEM możemy tworzyć coś pięknego!
Dziękujemy także uczniom, dzięki którym mogliśmy dziś wspólnie świętować. Uroczysta akademia pokazała, że szkoła jest dla Was ważna, ale pozwoliła także pośmiać się z codziennych szkolnych sytuacji.
Zatem... cieszmy się wspólnym czasem w szkole każdego dnia i pamiętajmy, że wykształcenie to dobro, którego nikt nas nie pozbawi.