DZIEŃ LICEALISTY

Opublikowano: 2022-09-25 19:33, Numer artykułu: 46746

23 listopada 2021 roku po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Licealisty. Wszyscy uczniowie i nauczyciele wzięli udział w grze terenowej. Każda klasa otrzymała mapę, na której oznaczono trasę - każdą innym kolorem. Podczas pokonywania drogi wyznaczono sześć zadań ukrytych w kopertach odpowiadających kolorowi trasy. Licealiści doskonalili umiejętności czytania i posługiwania się mapą. Nasi uczniowie przy każdym zadaniu odkrywali litery alfabetu, które po uporządkowaniu tworzyły hasło informujące, gdzie znajduje się słodki poczęstunek. W grze terenowej liczył się czas pokonania trasy i odgadnięcie hasła. 1 miejsce zajęła klasa IIIa, 2 - klasa IIIc, 3 - klasa IIIb. Ponadto nasza społeczność szkolna uczestniczyła w „Quizie wiedzy o Trzynastce”. Zadaniem uczestnika było trafienie w „koło wiedzy”, na którym pozostawiono trzynaście pól odpowiadających numerowi pytania na temat XIII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Hallera w Bydgoszczy.
Dziękujemy naszym licealistom i nauczycielom za aktywny udział, wspólną zabawę oraz uśmiechy na twarzach!
Dzień Licealisty zorganizowały Panie: Justyna Pilch-Polak, Marta Siołkowska, Agata Tomacka-Kulska oraz Joanna Leżoń - dziękujemy za trud i wysiłek włożony w organizację! Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosły zadowolenie i radość całej społeczności Trzynastki.