Dzień Tolerancji

Opublikowano: 2020-09-06 20:37, Numer artykułu: 18329

Dnia 25 listopada zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Tolerancji i życzliwości. Oprócz gazetki informacyjnej i wspólnego plakatu, uczniowie mieli również okazję spotkać się z ciekawą osobą. Gościliśmy u siebie panią Agnieszkę Molik Matygę, podróżniczkę i właścicielkę biura podróży. Pani Agnieszka pokazała nam mnóstwo zdjęć ze swoich wypraw i opowiedziała wiele ciekawych anegdotek z podróży. Warto wspomnieć, że w podróżach towarzyszą pani Agnieszce mąż i dzieci, a celem ostatniej ich wyprawy była Sri Lanka. Oprócz zdjęć i filmów mogliśmy podziwiać przywiezione z podróży stroje i figurki. Celem spotkania było pokazanie jak bardzo ważna jest tolerancja i szacunek do drugiego człowieka. Bo bez względu na to jak bardzo się różnimy, naszą najważniejszą cechą wspólną jest to, że jesteśmy po prostu ludźmi.

Marta Siołkowska.