FESTIWAL NAUKI

Opublikowano: 2023-09-11 18:49, Numer artykułu: 69875
W sobotę 3 czerwca w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki pod hasłem „Nauka nie musi być ani nudna, ani trudna”. Nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w działaniach, które udowodniły im prawdziwość tego hasła.
????Przedstawiciele klas zmierzyli się z pytaniami z różnych przedmiotów stając w szranki z innymi oddziałami podczas Familiady Szkolnej. Wszystkim towarzyszyła dobra zabawa, a powtórka wiadomości działa się zupełnie przy okazji!
Niepokonana okazała się drużyna klasy 3a, a tuż za nimi uplasowała się 2a. Gratulujemy! ????
????Koncert Piosenki Angielskiej zapewnił wszystkim miłą dla ucha muzyczną przerwę ???? Aniela, Alisa, Alina oraz Kira zaprezentowały swoje ulubione piosenki, jednocześnie porywając publiczność do podrygiwania na swoich miejscach!
????Śmiałkowie zmierzyli się podczas konkursu recytatorskiego, którego tematem przewodnim była Bydgoszcz. Zaprezentowali mało znane wiersze o naszym mieście, co dla zgromadzonych osób było dużym zaskoczeniem.
I miejsce zajął Tomek Rydzkowski z klasy 2b ????
II miejsce zajęły eq aequo: duet Ania Nowicka & Marysia Kuszmider z klasy 2a oraz Wiktoria Szwed z klasy 3a ????
Jeszcze raz wielkie brawa za piękne występy!
????Chętni mogli wziąć udział w zajęciach do wyboru:
- w pokazie doświadczeń chemicznych ????
- w grach dydaktycznych o tematyce biologiczno-chemiczno-matematycznej ????
- skorzystać ze zdrowego poczęstunku ????
????Całość została zwieńczona meczem siatkówki ????