Hyde Park XII – II miejsce Edyty Kowalskiej z IIa
Opublikowano: 2026-06-22 10:12, Numer artykułu: 115605
3 czerwca nasza młodzież wzięła udział w XII edycji debaty Młodzieżowy Hyde Park. Odbyła się ona w bydgoskim Ratuszu w ramach programu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna. Swoje przemówienie w Sali sesyjnej przedstawiła uczennica klasy IIa Edyta Kowalska. Jej wypowiedź powiązana była z wyborem najlepszych przymiotów władcy spośród dwóch propozycji sprawiedliwość vs miłosierność. Edyta za swoje wystąpienie została doceniona, zdobyła II miejsce! Podczas spotkania uczniowie bydgoskich szkół wybierali za każdy razem, która z cech osobowości powinna cechować polityków sprawujących kluczowe funkcje w państwie.







