JASEŁKA W XIII LO

Opublikowano: 2023-09-11 19:21, Numer artykułu: 62502
22 grudnia w naszej szkole królował świąteczny klimat – najpierw uczestniczyliśmy w jasełkach, a następnie odbyły się klasowe spotkania wigilijne. ????☃️
Dzień rozpoczęliśmy od spotkania na sali gimnastycznej, podczas którego mieliśmy okazję przypomnieć sobie historię Bożego Narodzenia. Następnie wspólnie kolędowaliśmy, a prowadzący krótko opowiedzieli o pochodzeniu najpiękniejszych kolęd.
Następnie klasy przeniosły się z wychowawcami do swoich sal, gdzie świętowały przy stole zastawionym słodkościami i wymieniając się upominkami. Przy okazji rozstrzygnięto konkurs ogłoszony przez Samorząd Uczniowski na najbardziej świątecznie ozdobioną salę. Wyniki przedstawiają się następująco:
I MIEJSCE – klasa 2a ????
II MIEJSCE – klasa 3a ????
III MIEJSCE – klasa 4a ????
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie w tworzenie świątecznej atmosfery w naszej szkole!☺️