OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

Opublikowano: 2019-10-22 21:31, Numer artykułu: 11818

Miło nam poinformować, iż uczeń naszego liceum Hubert Gorgol z klasy III a został finalistą IX Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. W II etapie Olimpiady, który odbył się w Toruniu uzyskał on najwyższą ilość punktów ze wszystkich startujących uczniów Bydgoszczy.

W finale, który odbędzie się w marcu Hubert przedstawi program poprawy bezpieczeństwa w swoim regionie.
Zwycięzca Olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia nauki na dowolnym przez siebie wybranym kierunku studiów licencjackich w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu lub Wydziale Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, natomiast na wszystkich finalistów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe tj. laptopy, tablety, aparaty fotograficzne.

Powodzenia!