ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Opublikowano: 2021-09-13 18:26, Numer artykułu: 30461

Drodzy Uczniowie,

zbliża się koniec wakacji, a co się z tym wiąże … zacznie się nowy rok szkolny 2020/2021.

1.09.2020r. rozpoczniemy naukę w  szkole, w bardzo wyjątkowych warunkach reżimu sanitarnego.

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa i konieczności zabezpieczenia wszystkich  przed możliwością zakażenia się wirusem COVID – 19 wprowadzone zostaną stosowne dokumenty : Regulamin oraz procedury.  Zostaniecie z nimi szczegółowo zapoznani przez wychowawców 1.09.2020r. Będą one również udostępnione na naszej stronie internetowej szkoły dnia 31.08.2020r.

1.09.2020r. zapraszam Was na krótkie spotkanie z Dyrektorem, a następnie z  wychowawcami, zgodnie z poniższym planem :

• 9.00 – klasy I
  • 10.00 – klasy II
  • 11.00 – klasy III

Bardzo proszę o zachowanie obowiązujących zasad zachowania, przede wszystkim nie gromadzenie się przed szkołą oraz zachowanie dystansu społecznego między sobą      (min. 1,5 m). Na terenie szkoły wprowadziłam obowiązek zakrywania ust i nosa, który dotyczy korytarza i pozostałych ciągów komunikacyjnych.

Obowiązuje także dezynfekcja rąk przy wejściu na teren szkoły, a potem do sal lekcyjnych, zgodnie z instrukcją (w załączeniu).

Mam nadzieję, że jeśli wszyscy potraktujemy istniejące zagrożenia poważnie i odpowiedzialnie zastosujemy się do wszystkich zaleceń i obostrzeń, to uda nam się realizować nauczanie w warunkach szkolnych.

Szanowni Rodzice,

zwracam się z prośbą o współpracę i pomoc w odpowiednim przygotowaniu swoich dzieci  do powrotu do szkoły,  w warunkach reżimu sanitarnego. Państwa pomoc w utrwaleniu pewnych nawyków np. częstego mycia rąk oraz zakrywania ust i nosa będzie istotnym elementem  w  stworzeniu bezpiecznych warunków w szkole.

Liczę również na to, że znając swoje dzieci będzie Państwo również obserwować ich stan zdrowia, aby móc prawidłowo reagować na pojawiające się niepokojące objawy,  zwłaszcza  w okresie jesienno – zimowym.

Małgorzata Kryś