SZKOŁA DEMOKRACJI

Opublikowano: 2022-09-25 18:45, Numer artykułu: 55538

Jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy, ponieważ nasza szkoła brała udział w ogólnopolskim programie "Szkoła Demokracji" i zajęła 3 miejsce wśród wyróżnionych szkół. Celem projektu było zwiększenie udziału uczniów i uczennic w życiu szkoły oraz wzmocnienie samorządności uczniowskiej. Mieliśmy do wykonania szereg zadań angażujących całą szkolną społeczność, w tym nauczycieli i rodziców. Uczestnicy projektu: Natalia, Monika i Mikołaj pod okiem pani Marty Siołkowskiej i pana Tomka Polaka świetnie zorganizowali sobie pracę, a osiągnięte przez nich cele przyniosły korzyść całej szkole. Zrealizowaliśmy m.in. demokratyczne wybory SU, oprawę artystyczną uroczystego przekazania sztandau, badanie potrzeb uczniów i debatę o bezpieczeństwie w szkole, a także zorganizowaliśmy i wyposażyliśmy salę spotkań dla członków SU. Dziś otrzymaliśmy dyplomy i odebraliśmy gratulacje od Pani Dyrektor. Brawo My!