„TRZYNASTKA" DLA SENIORÓW

Opublikowano: 2023-09-11 19:11, Numer artykułu: 63188

W naszej szkole zawsze staramy się pamiętać o tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Przed świętami Bożego Narodzenia Nauczyciele i Uczniowie szkoły włączyli się do przygotowania Wigilii dla osób starszych i samotnych. Razem z ks Krzysztofem Buchholzem, proboszczem Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, przygotowaliśmy Jasełka połączone z śpiewem kolęd oraz drobne upominki dla uczestników. W naszym przedstawieniu Pani Dyrektor zagrała rolę Babci, Ania rolę Maryi, Piotr wcielił się w Józefa. Byli Aniołowie (Aniela, Amelka i Zosia), Diabełki(Igor i Marta) Pastuszkowie (Bartek, Alina) oraz Trzej Królowie(Julka, Tymon i  Przemek) oraz Dziecko (Ola)  . Tego dnia wszyscy czuli się wspólnotą, która chce poczuć magię świąt i dzielić się nią z innymi. Wieczór zakończyliśmy pysznym obiadem ufundowanym przez restaurację Tom Mar i obietnicą dalszej współpracy.

Kamila Piątkowska