UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE!!!

Opublikowano: 2021-09-13 18:37, Numer artykułu: 32267

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ  z dnia 16 października 2020 r. zmieniający rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od poniedziałku, 19 października br. uczniowie ze szkół ponadpodstawowych przejdą na tryb kształcenia na odległość  następuje zmiana w funkcjonowaniu XIII Liceum Ogólnokształcącego im. gen Józefa Hallera w Bydgoszczy.

Miasto Bydgoszcz znajduje się obecnie w strefie czerwonej, w związku z tym z dniem 19.X.2020r. przechodzimy na zdalne nauczanie z wykorzystaniem MS – TEAMS. Obowiązuje ono, aż do odwołania.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu procesu nauczania zostaną przekazane przez wychowawców za pośrednictwem MS – TEAMS.

Mając świadomość trudnej rzeczywistości wokół Nas, liczę na odpowiedzialność Nas wszystkich, aby dbając o bezpieczeństwo własne oraz najbliższych, móc przetrwać ten czas  w zdrowiu.

Proszę wszystkich Uczniów, aby również wykazali się odpowiedzialnością za swoją  naukę. Zdaję sobie sprawę, że zdalne nauczanie nie jest  formą idealną i każdemu z Was odpowiadającą. Jestem jednak przekonana, że wspólnymi siłami zrobimy wszystko, aby mimo wszystko, nie był to czas stracony.

Rodziców proszę wsparcie i motywację swoich dzieci. Pozostajemy gotowi do udzielenia Państwu wsparcia w sytuacjach tego wymagających.

W razie potrzeby kontaktu ze szkołą lub dyrektorem, zachęcam do skorzystania z poniższych form :

Telefon – 52 340 – 550

Mail : lo13@edu.bydgoszcz.pl

Poczta : 85 – 792 Bydgoszcz, ul. Gawędy 5.

Życzę wszystkim zdrowia,

wytrwałości oraz wzajemnego zrozumienie

Do szybkiego zobaczenia w szkole …

Małgorzata Kryś