I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BIOLOGICZNO - MATEMATYCZNO - CHEMICZNY „EKO - LICZNIK”.

Opublikowano: 2024-03-05 19:07, Numer artykułu: 79576

Dnia 29 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs biologiczno-matematyczno-chemiczny „Eko-licznik”. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie i pogłębianie zainteresowań oraz uzdolnień uczniów klas VII i VIII w zakresie nauk przyrodniczych oraz kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji. Do konkursu wystartowali uczniowie szkół podstawowych. Komisja wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zwycięzcy konkursu:

• I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Różannie,
  • II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
  • III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 43 im. adm. Kazimierza Porębskiego w Bydgoszczy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorami konkursu były: p. Sandra Łoboda, p. Marta Kobiela-Malanowska, p. Żaneta Piotrowska-Sas oraz p. Agnieszka Nalazek.