SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Opublikowano: 2024-01-18 20:18, Numer artykułu: 77732
Katarzyna Grzywacz – uczennica klasy 2d otrzymała wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Miniatury Bydgoskie”. Kasia przygotowywała swoją pracę pod kierunkiem pani Emilii Pawłowskiej.
Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w Ratuszu Urzędu Miasta Bydgoszczy. Konkurs ten odbywał się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy – Pana Rafała Bruskiego i Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy w stulecie powstania tej instytucji.
W konkursie wzięło udział ponad trzystu uczniów z bydgoskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Kasia narysowała grafikę przedstawiającą ławeczkę Mariana Rejewskiego.
Podczas uroczystości słowa podziękowania do laureatów, ich opiekunów i organizatorów imprezy skierował pan Marek Iwański – Plastyk Miasta Bydgoszczy.
Organizatorzy – nauczyciele szkoły Podstawowej nr 47 – przygotowali w sali konferencyjnej - piękną świąteczną oprawę muzyczną i literacką. W ramach uroczystość mieliśmy okazję poczęstować się słodyczami oraz wysłuchać wierszy, legend oraz świątecznych utworów muzycznych wykonanych na flażoletach.
Naszej laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów ????