ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Opublikowano: 2024-07-11 20:25, Numer artykułu: 85353
21 czerwca spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby wspólnie świętować Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024. Podczas uroczystej gali uhonorowani zostali Ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki edukacyjne, a także osoby biorące udział w konkursach i reprezentujące szkołę na zewnątrz.
W tym roku świadectwo z czerwonym paskiem, będące zwieńczeniem wytężonej pracy, odebrało czworo uczniów - jeszcze raz serdecznie gratulujemy Natalii, Zuzi, Lidce i Hubertowi ????
Nagrody i dyplomy powędrowały także do rąk najlepszej czytelniczki, szkolnych sportowców, osób, które zajęły najwyższe miejsca w szkolnych konkursach oraz do tych, którzy reprezentowali szkołę na zewnątrz. Raz jeszcze dziękujemy za Wasze zaangażowanie gratulujemy sukcesów! ????
Podczas uroczystości rozstrzygnięto dwa coroczne szkolne plebiscyty:
????‍???????? Nauczycielem z Pasją 2023/2024 została Pani Ilona Wierzbicka!
????‍????????‍???????? Tytuł Klasy Roku 2023/2024 wywalczyła klasa 3a!
Całość zwieńczyła część artystyczna, podczas nasi młodzi aktorzy wcielili się w rolę uczniów pewnego liceum, a wszystko pokazano okiem... redakcji 13 TV ???? Mieliśmy też okazję wziąć udział w występie Dominika z klasy 3b, który już po raz drugi w tym roku zrobił show na scenie! ????

Wszystkim za wszystko dziękujemy, życzymy wspaniałych wakacji i... do zobaczenia za niecałe 2 miesiące! ????????