DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2023

Opublikowano: 2023-10-18 19:03, Numer artykułu: 73444
Emocje po tegorocznych obchodach Dnia Edukacji Narodowej jeszcze nie opadły – czas zatem zdać relację z tego święta całej społeczności szkolnej. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, podczas której uczniowie klas drugich rozbawili publiczność swoją interpretacją dzieł Aleksandra Fredry. Na scenie pojawiły się wędki, pluszowe krokodyle, osiołek karmiony siankiem i owsem… I wiele, wiele więcej!
Po części artystycznej nadeszła pora na tę oficjalną, podczas której Pani Dyrektor skierowała słowa wdzięczności i uznania w kierunku nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców oraz uczniów. Pani Dyrektor wręczyła także statuetkę „Nauczyciel Roku 2022/2023” – w tym roku tytuł ten otrzymała Pani Anna Dubielewska. Gratulujemy! ☺
W dalszej części, kolejny już raz mieliśmy okazję wziąć udział we wspaniałej Gali Rozdania Józków (nazwa od naszego patrona, Józefa Hallera), która wywołała wiele radości, ale i wzruszeń.
Józki przyznane zostały w dziesięciu kategoriach, a otrzymali je:
- w kategorii „Złota Kamera” ???? – Pani Anna Dubielewska
- w kategorii „Złoty Anioł” ???? – Pani Sandra Łoboda
- w kategorii „Złoty Pazurek” ???? – Pan Michał Helmin
- w kategorii „Złote Serducho” ???? – Pani Ewa Nalazek-Kontna
- w kategorii „Mistrz Drugiego Planu” ???? – Pani Katarzyna Danhoffer
- w kategorii „Słoneczny Uśmiech” ???? – Pani Malwina Bembnista
- w kategorii „Miss Szkoły” ???? – Pani Arleta Zagożdżon
- w kategorii „Mister Szkoły” ???? – Pan Szymon Wiśniewski
- w kategorii „Bombowy Planer”???? – Pani Jolanta Domińska
- honorowy Józek ???? – Pani Dyrektor Małgorzata Kryś
Raz jeszcze gratulujemy wszystkim wyróżnionym!
Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, Uczniom i Rodzicom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia! ????