LIGA SZKOLNEJ SIATKÓWKI

Opublikowano: 2024-01-09 17:54, Numer artykułu: 77423
Uczniowie XIII LO zajmują drugie miejsce w Lidzie Szkolnej Siatkówki Bydgoszcz! ????????????
Z finału bydgoskiej ligi siatkówki wróciliśmy z medalami! Rozegrane zostały dwa mecze. Pierwszy mecz został wygrany 2:1 (21:25, 27:25, 15:10). W drugim meczu niestety lepsi okazali się przeciwnicy. Ostatecznie reprezentacja XIII LO zajęła drugie miejsce w lidze, w której brało udział 15 szkół średnich. W ramach XXXI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży zajmujemy trzecie miejsce. Dziękujemy bardzo uczniom za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły oraz gratulujemy uzyskanego bardzo dobrego wyniku! ????????
Gratulujemy także Panu Marcinowi Licy, który poprowadził naszą drużynę do osiągnięcia tego sukcesu! ????????