POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2024????

Opublikowano: 2024-05-05 17:06, Numer artykułu: 82529
???? Tydzień temu pożegnaliśmy Maturzystów! ????
Czas mija nieubłaganie. W tym roku pożegnaliśmy kolejnych wspaniałych młodych ludzi - aż trzy klasy czwarte otrzymały miano Absolwentów XIII LO.
Podczas uroczystej gali wyróżniono uczniów, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się w historii naszej szkoły - tych, z najwyższymi wynikami edukacyjnymi, zagorzałych czytelników, sportowców reprezentujących szkołę w zawodach, a także tych, którzy stawali w szranki podczas różnorodnych konkursów.
W tym roku jedna osoba otrzymała świadectwo z wyróżnieniem - serdecznie gratulujemy Darii Koval, która po zaledwie dwóch latach w Polsce osiągnęła najwyższe wyniki wśród Maturzystów ????‍????
W tym roku po raz pierwszy przyznano również nagrodę specjalną - Złotą Tarczę - dla ucznia, który wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły. Otrzymał ją Mikołaj Habel, którego cała lista zasług dla Trzynastki została wyczytana przez Panią Dyrektor. Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy! ????????
Nie obyło się także bez podziękowań dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców.
Podczas gali wręczono także nagrodę dla "Nauczyciela z pasją" - głosami Maturzystów w plebiscycie zwyciężył Pan Jarosław Pilich ????
Drodzy Absolwenci! ????
Dziękujemy każdemu z osoba za to, że przez te cztery lata tworzyliście razem z nami społeczność Trzynastki! Każdy z Was pozostanie w naszej pamięci - mamy nadzieję, że i Wy będziecie nas dobrze wspominać! ????
Życzymy Wam powodzenia na maturach, a przede wszystkim tego, żebyście byli dobrymi i szczęśliwymi ludźmi!
I pamiętajcie, że przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia!