"RAZEM W KLASIE "

Opublikowano: 2023-10-30 19:02, Numer artykułu: 74056
W marcu jako jedna z 20 szkół z całej Polski otrzymaliśmy grant w wysokości 10 tys. zł w ramach udziału w programie Razem w Klasie Fundacja Szkoła z Klasą ❤️ Nadszedł dzień, w którym po miesiącach wytężonej pracy w końcu możemy pochwalić się efektami ????????
Przypominamy, że naszym celem było dostosowanie przestrzeni szkolnej w taki sposób, aby jeszcze lepiej zadbać o dobrostan psychiczny naszych uczniów. Tym właśnie sposobem:
✅ przekształciliśmy fragment korytarza w piwnicy w strefę relaksu ☺️????‍♀️????
✅ stworzyliśmy miejsce sprzyjające odpoczynkowi na świeżym powietrzu w przyszkolnym ogródku ????
✅ w sali 29 część krzeseł zamieniliśmy na piłki do aktywnego siedzenia, zapewniając uczniom możliwość lepszego skoncentrowania się poprzez balansowanie ????????
My jesteśmy zachwyceni efektem, a Wy? ????
Prace nad projektem grantowym koordynowały Panie: Anna Dubielewska, Ewa Nalazek-Kontna oraz Marta Siołkowska - a wszystko przy współpracy z przedstawicielami Uczniów ???? Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się w jakiekolwiek z działań sprzyjających budowaniu naszej wspólnej przestrzeni ❤️